Parking Lotnisko Modlin
Termy CIeplickie
Sieć sklepów Kropka
Super oferta promocyjna w sklepach KROPKA
Kliknij w gazetkę i poznaj szczegóły !!!
Zapraszamy do sklepów Kropka...

OGŁOSZENIE JEST USUNIĘTE I NIEAKTYWNE

Ogłoszenie nr: 9120 opublikowane 2013-08-29

Nagłówek ogłoszenia

Praca w Belgii dla dekarza od zaraz!

Treść ogłoszenia

Wymagania:
• udokumentowane doświadczenie w pracy w charakterze dekarza
• udokumentowane doświadczenie w pracy z łupkiem naturalnym
• znajomości języka francuskiego
Dodatkowe atuty:
• własny samochód do dyspozycji na czas wyjazdu
• doświadczenie w pracy w Belgii lub Francji
Obowiązki:
• kompleksowa budowa dachu
• przygotowanie i konstrukcja więźby dachowej
• układanie pokrycia z łupka naturalnego lub innego poszycia w tym papy i dachówki
Oferujemy:
• umowę o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie
• ubezpieczenie społeczne
• ciągłość pracy – okres składkowy zaliczany do emerytury
• zakwaterowanie
• opiekę koordynatora

Jesteś zainteresowany – nie czekaj!
Skontaktuj się z Humaneo: 18 547 70 70, wew. 37
Prześlij nam swoje CV: rekrutacja@humaneo.pl

Kontakt

18 547 70 70, Joanna Pierzga, Nowy Sącz

Galeria

Aby skontaktować się z ogłoszeniodawcą wypełnij poniższy formularz:

Podaj swoje Imię:
Podaj kontakt do siebie (e-mail lub telefon):

Wpisz treść wiadomości:

ilość wyświetleń: 248

Portal 321ogloszenia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych ogłoszeń. Jeżeli to ogłoszenie narusza czyjeś dobra, łamie prawo lub w inny sposób łamie zasady publikowania ogłoszeń, zgłoś NADUŻYCIE.

Usuń ogłoszenie - Opcja dla ogłoszeniodawcy - Wymagany KOD

Ogłoszenia wyróżnione

Uczciwa firma zleci montaż długopisów-praca zdalna

2014-07-29

Fryzjer-stylista - Studio TRENDY HF Jelenia Góra

2014-08-08

Oklejanie folią reklamową zapalniczek

2014-08-10

Asystent fryzjera - Studio TRENDY HF Jelenia Góra

2014-08-08

Pozostałe ogłoszenia w tej kategorii

apoi, wydawanie ciasta, bieżące porządkowanie kawiarenki) - 13 września, godz. 10.00-17.00 2. Pomocy techniczno/logistycznej (aranżacja przestrzeni Targów Organizacji Pozarządowych: pomoc w noszeniu stołów i ławek) - 13 września godz. 7.30-11.00; 17.00-19.00 oraz ustawienia stoisk targowych oraz pomoc w aranżacji scen: 13 września 8.00-11.30 - mile widziani silni panowie ;-) 3.Wsparcia w kolportażu ulotek i plakatów Festynu na terenie Sopotu w dniach 8-13 września 4. Prowadzenia Punktu Informacyjnego Festynu (rejestracja uczestników, "kierowanie ruchem" przy ustawieniach stanowisk, rozdawanie przypinek, pomoc przy prowadzeniu ankiet wśród uczestników) godz. 8.00-16.00 Stowarzyszenie zapewni wolontariuszom ubezpieczenie w dniu imprezy, napoje, posiłek oraz upominki. Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 31 sierpnia 2014 r.'" >

Monter mebli NIEMCY (k/m)

2014-08-22

Kamieniarz NIEMCY (k/m)

2014-08-22

Kierowca C+E (k/m)

2014-08-22

2014-08-22

Pakowacz – pracownik magazynu (k/m)

2014-08-22

Wolontariat: Mecz Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów

2014-08-22

Wolontariat: XII Sopocki Festyn Organizacji NGO

2014-08-22

Praca w domu - Stała lub dodatkowa

2014-08-22

Praca w domu. Składanie długopisów.

2014-08-22

Praca dla dziewczyn w najpopularniejszych klubach

2014-08-21

Zatrudnimy montera rurociągów

2014-08-21

PRZEDSTAWICIEL-ODSZKODOWANIA

2014-08-21

2014-08-21

2014-08-21